Dyktige folk i alle ledd

Ønsker du å bli en del av Askeladden & Co? Klikk her

Askeladden & Co

  • Lasse Smedsvig
    Partner
    Marketing
    lasse@askeladden.co
    95497449
  • Tim Nilo
    Partner
    Marketing
    tim@askeladden.co
    97699769
  • Linn Nærup Børke
    Partner
    Strategi / forr.utvikling
    linn@askeladden.co
    99238144
  • Martin Schütt
    Managing Partner
    Strategi / forr.utvikling
    martin@askeladden.co
    95000919
  • Harald Aalvik
    Partner
    Strategi / forr.utvikling
    harald@askeladden.co
    97646743
  • Petter Samuelsen
    Partner
    Teknologi
    petter@askeladden.co
    45266868
  • Nicolai Bauer
    Partner
    Teknologi
    nicolai@askeladden.co
    40900900
  • Karl-Axel Bauer
    Partner

    karlaxel@askeladden.co
    45278409
  • Andreas Rokne
    Partner
    Finans
    andreas@askeladden.co
    93062088
  • Martin Lycke
    CFO
    Finans
    lycke@askeladden.co
    93035052
  • Olav Aashaug
    Accountant
    Regnskap
    Olav@askeladden.co
    97479748
  • Hallvard Løberg
    Marketing Manager
    Marketing
    hallvard@askeladden.co
    47677307
  • Marie Holmerud
    Marketing Manager
    Marketing
    marie@askeladden.co
    95031726
  • Ole Kristian Eikenæs
    Marketing Specialist
    Marketing
    olekristian@askeladden.co
    46742550
  • Håkon Schütt
    Full Stack Developer
    Teknologi
    hakon@askeladden.co
    97403999
  • Tomas Fagerbekk
    Full Stack Developer
    Teknologi
    tomas@askeladden.co
    41767679
  • Aman Mender
    Full Stack Developer
    Teknologi
    aman@askeladden.co
    46164687
  • Brang Nu Bok Tong
    Full Stack Developer
    Teknologi
    brang@askeladden.co
    91528755
  • Oscar Vik
    Deltid Full Stack Developer
    Teknologi
    oscar@askeladden.co
    92484769
  • Vilde Wøien
    Intern
    Teknologi
    vilde.woien@askeladden.co
    41742680
  • Sebastian Sundet Flaen
    Intern
    Teknologi
    sebastian.flaen@askeladden.co
    48236390

CEOs og management

  • Daniel Sørli
    Daglig leder
    Dr. Dropin
    daniel@drdropin.no
    98857530
  • Erik Rehbinder
    Daglig leder
    Squeeze
    erik@squeeze.no
    93618759
  • Henrik Tveter
    Daglig leder
    Verd Begravelse
    henrik@verdbegravelse.no
    41520518
  • Mie Solem
    Daglig leder
    Olio
    mie@olio.no
    93063436
  • Ingrid Lange
    Daglig leder
    Blid
    ingrid@blid.no
    47071444
  • Gaute Ervik Bakke
    Daglig leder
    DIGG
    gaute@digg.no
    99407250
  • Ioana Benjamin
    Daglig leder
    Food Society
    iss.schonberger@gmail.com
    92243169
  • Caroline Piasecka
    Daglig leder
    Petrus
    carolinepiasecka@gmail.com
    91520860
  • Vilde Bauer Andreassen
    Daglig leder
    Askeladden Familierestaurant
    vilde@askeladden.co
    46830416
  • Simen Jøraandstad
    Daglig leder
    Askeladden Trening
    simen@askeladden.co
    48881824
  • Magnus Solvik
    Daglig leder
    Askeladden Underholdning
    magnussolvik@gmail.com
    91131364
  • Ole Nordviste
    Tech Lead
    Dr. Dropin
    ole@drdropin.no
    98407937
  • Henrik Apall
    COO
    Squeeze
    henrik@squeeze.no
    95163035
  • Jon Eide-Stubberud
    Driftsleder
    Verd Begravelse
    jon@verdbegravelse.no
    92829576
  • Mari Alm
    Kjedeleder
    Dr. Dropin
    mari@drdropin.no
  • Kristian Horn Hellenes
    Kreativ leder
    Askeladden Underholdning
    kristian@askeladden.co
    97775600

Mer om oss

Hvis du ønsker å jobbe med nysgjerrige, vennlige, empatiske, åpensindinge, pålitelige, profesjonelle, ærlige og forskjellige folk. Da burde du søke

Askeladden & Co
FacebookLinkedIn