Dyktige folk i alle ledd

Ønsker du å bli en del av Askeladden & Co? Klikk her

Co-founders i selskapene

  • Caroline Branzén
    Daglig leder
    Selskap TBD
    caroline.branzen@askeladden.co
    +46730735790
  • Torin Erdal Kørner
    Daglig leder
    Selskap TBD
    torin@askeladden.co
    41105325
  • Eirik Sæves
    Daglig leder
    Dr.Dropin TBD
    eirik@drdropin.no
    41471241
  • Andreas Øvrebø
    Daglig leder
    Selskap TBD
    andreas.ovrebo@askeladden.co
    95949980
  • Erik Getz Skotvedt
    Daglig leder
    Askeladden Håndtverker
    erikskotvedt@askeladden.co
    98650261
  • Jarl Holst
    Daglig leder
    Askeladden Regnskap
    jarl@askeladden.co
    92173175
  • Simen Jøraandstad
    Daglig leder
    Askeladden Trening
    simen@askeladden.co
    48881824
  • Vilde Bauer Andreassen
    Daglig leder
    Munnfull
    vilde@askeladden.co
    46830416
  • Aasta Holm Heide
    Daglig leder
    Kopp
    aasta@koppkaffe.no
    98037543
  • Caroline Piasecka
    Daglig leder
    Petrus
    caroline@petrus.no
    91520860
  • Ioana Benjamin
    Daglig leder
    Food Society
    ioana@askeladden.co
    92243169
  • Gaute Ervik Bakke
    Daglig leder
    DIGG
    gaute@digg.no
    99407250
  • Ingrid Lange
    Daglig leder
    Blid
    ingrid@blid.no
    47071444
  • Mie Solem
    Daglig leder
    Olio
    mie@olio.no
    93063436
  • Rikke Dybvig
    Daglig leder
    Paint'n Sip
    rikke@paintnsip.no
  • Magnus Solvik
    Daglig leder
    Askeladden Underholdning
    magnus@askeladden.co
    91131364
  • Kristian Horn Hellenes
    Kreativ leder
    Askeladden Underholdning
    kristian@askeladden.co
    97775600
  • Herman Arntzen
    Head of Growth and M&A
    Verd Begravelse
    herman@verdbegravelse.no
    95827282
  • Henrik Tveter
    Daglig leder
    Verd Begravelse
    henrik@verdbegravelse.no
    41520518
  • Henrik Apall
    COO
    Squeeze
    henrik@squeeze.no
    95163035
  • Erik Rehbinder
    Daglig leder
    Squeeze
    erik@squeeze.no
    93618759
  • Kristoffer Ingebrigtsen
    COO
    Dr.Dropin
    kristoffer@drdropin.no
    99277802‬
  • Daniel Sørli
    Daglig leder
    Dr.Dropin
    daniel@drdropin.no
    98857530

Askeladden & Co

  • Simen Ringen
    Creative Content Specialist
    Marketing
    simenringen@askeladden.co
    45271012
  • Anette Kunst Wergeland
    Marketing Manager
    Marketing
    anette@askeladden.co
    97419531
  • Ada Ommedal Matic
    Marketing Associate / Project Coordinator
    Marketing
    ada@askeladden.co
    97485440
  • Ole Kristian Eikenæs
    Marketing Specialist
    Marketing
    olekristian@askeladden.co
    46742550
  • Marie Holmerud
    Marketing Manager
    Marketing
    marie@askeladden.co
    95031726
  • Tim Nilo
    Partner
    Marketing
    tim@askeladden.co
    97699769
  • Tomas Fagerbekk
    Full Stack Developer
    Teknologi
    tomas@askeladden.co
    41767679
  • Brang Nu Bok Tong
    Full Stack Developer
    Teknologi
    brang@askeladden.co
    91528755
  • Aman Mender
    Full Stack Developer
    Teknologi
    aman@askeladden.co
    46164687
  • Oscar Vik
    Deltid Full Stack Developer
    Teknologi
    oscar@askeladden.co
    92484769
  • Håkon Schütt
    Full Stack Developer
    Teknologi
    hakon@askeladden.co
    97403999
  • Petter Samuelsen
    Partner
    Teknologi
    petter@askeladden.co
    45266868
  • Andreas Bø Søli
    Accountant
    Regnskap
    Andreas.soli@askeladden.co
    99034216
  • Karen Høyland Ollestad
    Accountant
    Regnskap
    karen@askeladden.co
    91529035
  • Martin Lycke
    CFO
    Finans
    lycke@askeladden.co
    93035052
  • Olav Aashaug
    Accountant
    Regnskap
    olav@askeladden.co
    97479748
  • Abreham Melise Namaga
    Accountant
    Regnskap
    Abreham@bauergroup.no
    40510529
  • Anders Bøle
    Byggesjef
    Bygging
    Anders@askeladden.co
    48033344
  • Linn Nærup Børke
    Partner
    Strategi / forr.utvikling
    linn@askeladden.co
    99238144
  • Lasse Smedsvig
    Partner
    Marketing
    lasse@askeladden.co
    95497449
  • Harald Aalvik
    Partner
    Strategi / forr.utvikling
    harald@askeladden.co
    97646743
  • Nicolai Bauer
    Partner
    Teknologi
    nicolai@askeladden.co
    40900900
  • Andreas Rokne
    Partner
    Finans
    andreas@askeladden.co
    93062088
  • Karl-Axel Bauer
    Partner

    karlaxel@askeladden.co
    45278409
  • Martin Schütt
    Managing Partner
    Strategi / forr.utvikling
    martin@askeladden.co
    95000919

Jobbe med oss?

Ønsker du å jobbe med nysgjerrige, vennlige, åpensindinge, profesjonelle og forskjellige folk? Da burde du søke her

Askeladden & Co
FacebookLinkedIn